דלתות פנים – עצות וטיפים

דלתות פנים: עצות וטיפים
בחירת דלתות לבית היא אחד מהשלבים החשובים בבנייה או בשלבי שיפוץ הבית ומומלץ שיעשה מיד לאחר שלב השלד.
השיקולים לבחירת דלתות לבית מורכבים מכמה נושאים שיש לשים אליהם לב: התאמת הדלת לחדר, לכיוון הנכון ולצרכי הדיירים, אסתטיקה וכמובן תקציב..
הנה כמה עצות שיסייעו לכם לבחור דלתות בצורה הטובה ביותר.
לכל חדר מתאים סוג אחר של דלת. דלת לחדר ילדים צריכה להיות כזאת שלא תטרק ושתהיה בטיחותית. לחדר שינה של הורים או ילדים בוגרים יתאימו דלתות אחרות לגמריי המאפשרות פתיחה קלה ומרווחת כגון: דלתות הזזה לכיס, דלתות כנף וכדומה.
וכן גם בחדרי מקלחת ושירותים הדלת תתאים לנוחות ולרווחת הדיירים בבית.

כדי לעזור לבחור באופן מושכל יותר ריכזנו עבורכם את הסוגים השונים של דלתות לבית לפי אופני הפתיחה שלהם:
דלתות הזזה לכיס: פתיחת הדלת וסגירתה על גבי מסילות, אל תוך "כיס" פנימי שתוכנן מראש ומובנה בקיר. יש אפשרות לבנות כיס אחד או שניים.
דלתות הזזה כנף על כנף: דלת שבו הכנפיים זזות על מסילה ובמצב פתוח תמיד תהיה כנף אחרי כנף והדלת הוא למעשה רק חצי פתוחה. טיפ: דלת מסוג זה מומלצת לחדרי ילדים בשל בטיחות, עמידות ופשטות השימוש.
דלתות ציר: דלתות עם אפשרות פתיחה דו-כיוונית, חוץ או פנים. הפתיחה נעשית על ידי ציר המותקן בצדי הדלת. ישנם דלתות שבהם הפתיחה אפשרית לכנף אחת, ויש לשתי כנפיים. לבחירתכם.
התאימו את עיצוב הדלתות לעיצוב הבית:

כיצד אתם מדמיינים את הבית שאתם בונים? כפרי, מודרני, הייטקי או כזה שמתאפיין דווקא בפאר? לכל סוג דלת יש האמירה העיצובית שלה, את אופיה העיצובי של הדלת קובעים שני פרמטרים: הצבע והחומר של הדלת. לפניכם ריכוז של הסוגים הפופולאריים ביותר שתמצאו בשוק:

דלתות עץ: מי שאוהב עיצוב פנים בסגנון חם וכפרי מוזמן ליהנות מדלתות עץ שהטכנולוגיה מקנה להם יוקרה ואיכות ואפילו נוחות למשתמש.
אלומיניום: דלתות אלומיניום מיוצרות על ידי דחיסת החומר לתבניות מעוצבות.
פרופיל אלומיניום חזק ועמיד מפני מזג אוויר וגם מבודד היטב מרעש.

Doorsill דלתות פנים משווקת מגוון דלתות פנים למגוון צרכים בבית, במשרדים, אולמות ומפעלים.

[aio_button align="right" animation="none" color="gray" size="small" icon="none" text="ליצירת קשר – לחצו כאן" relationship="dofollow" url="http://www.doorsill.co.il/contact/"]